Difficult choice – czyli jak wybrać zaproszenia na urodziny

Czasami wybierając jakiś produkt zastanawiamy się czy spodoba się on naszym znajomym. Kwestia ta może mieć szczególne znaczenie podczas wybierania zaproszeń np. na urodziny. Czyż nie miło byłoby usłyszeć, że są niesamowite i mamy bardzo dobry gust? Pewnie! Dlatego staramy się, aby nasze zaproszenia były różnorodne i abyś miał możliwość znaleźć coś dla siebie. Jednak na pewno są jakieś metody, dzięki którym łatwiej wybrać zaproszenia. Oto kilka z nich.

 

1.Kieruj się własnym gustem przede wszystkim.

Wybierz kilka zaproszeń, które Ci się podobają. Myśl o tym co lubisz lub jakie zaproszenie chciałbyś dostać.

 

2. Pomyśl o reakcji znajomych.

Jeśli masz trudności z wybraniem zaproszeń i zbyt wiele Ci się podoba, pomyśl kogo zapraszasz i czy tym osobom spodobają się Twoje zaproszenia.

 

3. Metoda 2-3 max.

Metoda ta polega na wyborze pomiędzy 2-3 różnymi zaproszeniami. Jeśli podoba się Cię 5 ogranicz tę liczbę do 3 najładniejszych i między nimi decyduj. Ludzki mózg ma trudności z porównywaniem zbyt dużej ilości produktów. Przy 3 najładniejszych będzie Ci łatwiej podjąć decyzję.

 

4. Cena a jakość.

Jak w wielu przypadkach tak i w zaproszeniach cena świadczy o jakości. Kupując bardzo tanie zaproszenia, nie licz na ładny czytelny druk i starannie zawiązane wstążki. Wielu klientów, którzy do nas trafiają skarży się na brzydkie zaproszenia lub długi czas oczekiwania w poprzedniej firmie. Wybieraj zaproszenia w rozsądnej cenie, a unikniesz zawodu.

 

5. Nie stresuj się!

U nas wykonanie zaproszeń wynosi 2 dni od akceptacji projektu i wpłaty. Szybciej się nie da! Miej pewność, że dostaniesz zaproszenia na czas.

 

 

6. ….

Jest jeszcze jeden przydatny punkt, ale o tym… w nastepnym poście!

Oznaczone , , , , , , , ,